Vllaznia

Volejboll

Njoftime/Notifications

Serish 2 shkodrane pjese e kombetares Beach-volley

Posted by vllaznia on July 17, 2012 at 3:40 PM

Taflaj dhe Qafarena , 2 shkodranet perfaqesojne Shqiperine ne ballkaniaden e Beach-volley.

Ardit Taflaj dhe Nikolin Qafarena jane perzgjedhur nga Federata Shqiptare e Volejbollit per te marre pjese ne kampionatin ballkanik te Beach-volley . Dy shkodranet pjese e ekipit te te rriturve te vllaznise , do te nisen diten e merkure , 18 korrik drejte Maqedonise ku do ti bashkohet edhe dyshja perfaqesuese e femrave Tuci dhe Prenga . 

Kampionati zgjat 3 dite nga data 18 deri 21 korrik dhe zhvillohet ne Shkup . Si cdo vit pritet nje pjesmarrje e gjere e ekipve ballkanike si Serbia Bullgaria , Mali i Zi etj . 


Ardit Taflaj : http://vllazniavolejboll.webs.com/apps/forums/topics/show/3947905-ardit-taflaj

Nikolin Qafarena : http://vllazniavolejboll.webs.com/apps/forums/topics/show/3947930-nikolin-qafarena-

                                       

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments

Videos

650 views - 0 comments
547 views - 0 comments
705 views - 0 comments
590 views - 0 comments