Vllaznia

Volejboll

Njoftime/Notifications

World League 2012

Posted by vllaznia on May 18, 2012 at 8:55 AM

Starton kampionati boteror i volejbollit per meshkuj , Worl League 2012 . Kampionati do te zhvillohet ne disa faza , ku ne fillim do te jene ndeshjet ne grupe , me nga 4 skuadra c do grup , pastaj ndeshjet e kthimit . Fundi i muajit Maj do te percakotje edhe ekipet te cilat do te arrijne fazen e eliminatoreve . Ndeshjet Finale do te zhvillohen ne Sofje , Bullgari ne datat 4-8 Korrik . Ja skuadrat pjesmarrese dhe grupet perkatese : 

 

http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldLeague/2012/Pools.asp


Te gjitha ndeshejt do te keni mundesi ti ndiqni Live ne faqen tone :

http://vllazniavolejboll.webs.com/apps/links/
Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments

Videos

656 views - 0 comments
551 views - 0 comments
710 views - 0 comments
596 views - 0 comments