Vllaznia

Volejboll

Njoftime/Notifications

Vllaznia - Elbasani

Posted by vllaznia on February 14, 2012 at 5:40 PM

Vllaznia kalon pa problem Elbasanin 

Vllaznia 3-0 Elbasani ( 25-21 ; 25-13 ; 25-14 )


VLLAZNIA : Atrid Miloti ; Nikolin Qafarena ; Andi Prela, Ardit Taflaj ; Tuad Drinazi ,Dorjan Tafa ; Fatjon Çekini ; Mirjan Rahishta

Trajner : Artan Kalaja

Elbasani : Dervina, Çeta, Uruçi, Çullhaj, Tollumi, Agushi, Dedja (L) / Kallajxhiu.

Trajner: A. Shabanaj


Vllaznia vjen ne kte jave te katert pas 3 humbjeve : 

<>me Studentin 3 me 1 ;

<>me Tiranen 3 me 1 

<>me Teuten 3 me 0 

Ekipi shkodran duhet te fitoje patjeter ne menyre qe te siguroje PlayOff-in .. Ndeshja me Elbasanin duhet konsideruar shume e rendesishme dhe kerkon vemendje maksimale pasi ekipi i Vllaznise po kalon nje periudhe jo te mire .. Ndeshja zhvillohet ne pallatin e sportit Qazim Dervishi , Shkoder , diten e Merkure 15 shkurt ora 16:00 .. ju Mirpresim 


Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments

Videos

656 views - 0 comments
551 views - 0 comments
710 views - 0 comments
596 views - 0 comments