Vllaznia

Volejboll

Njoftime/Notifications

Vllaznia - Teuta , mbledh ne Qazim Dervishi sportiste e trajnere te sporteve te ndryshme te Vllaznise

Posted by vllaznia on December 9, 2011 at 5:40 PM

 

E Vecanta e ndeshjes Vllaznia – Teuta ka qene se e kanë ndjekur trajneri i Vllaznisë në futboll Rudi Vata që për që për të ishte hera e parë që ndiqte një ndeshje në “Qazim Dervishi”. Vatës i ka bërë përshtypje duke qenë se tifozët nuk kishin mbushur plot e për plot pallatin e sportit si dhe fakti që me Teutën luanin dy shkoranët Jukni e Kola, teksa pyeti “pse nuk i mban Vllaznia këto” pa ditur se financat tek shumësportëshi janë skandaloze dhe të papërfillshme me të futbollit ku Vata është mësuar. I pranishëm bashkë me Vatën ishte edhe drejtori sportiv Armir Grima si dhe futbollisti Florind Bardulla.

*Ndeshjen e kanë ndjekur pjesëtar nga të gjitha skuadrat e Vllaznisë, basketbolli meshkujve e femrave, volejbolli femrave, kanë qenë boksierë, peshëngritës, mundës bashkë me trajnerët e tyre .


*Gazeta Shkodra Sport Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments

Videos

654 views - 0 comments
549 views - 0 comments
708 views - 0 comments
594 views - 0 comments