Vllaznia

Volejboll

Njoftime/Notifications

Vllaznia 3-0 Elbasani

Posted by vllaznia on November 6, 2011 at 10:30 AM

 

Vllaznia 3 - 0 Elbasani ( 25-15 ; 25-11 ; 25-17 )


VLLAZNIA:  Miloti, Qafarena, A.Prela, Taflaj, Drinazi , Tafa, Çekini, Rahishta,  Trajner: A. Kalaja


Java e fundit ka qenë e mbarë për ekipin e meshkujve të volejbollit të Vllaznisë të cilët kanë

fituar në Shkodër ndeshjen e rradhës. Përballë tij ka qenë ekipi i Elbasanit dhe fitorja nuk është

vënë për asnjë moment në dyshim teksa në fund të ndeshjes janë fiksuar shifrat 3-0. Seti i

parë ka dhuruar rezultatin 25-15, i dyti 25-11 dhe i treti 25-17. Me këtë fitore, Vllaznia e trajnerit

Artan Kalaja duket se është një nga pretendentet kryesore për titullin kampion


                                            

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments

Videos

654 views - 0 comments
549 views - 0 comments
708 views - 0 comments
594 views - 0 comments